Anželika Lensment
Psühholoog, PhD
Meil on hea meel teile tutvustada meie psühholoogi, teaduste kandidaati, kellel on 20. aastane erialane kogemus - saage tuttavaks Anželikaga. Mõistame, kui oluline on integreeritud lähenemine ravile ja et ravi efektiivsus sõltub abi otsiva inimese psühholoogilisest seisundist. Psühholoogiga konsulteerimine võib aidata täiskasvanutel üle saada hirmust hambaravi ees ja leevendada ärevust. Psühholoog saab aidata ka last arstivisiidiks ettevalmistamisel ning see võimaldab lapsel külastada lihtsalt ja rahulikult hambaravikabinetti.
Spetsialiseerunud:
• Aitab luua kontakti lapse ja arstide vahel

• Annab soovitusi, mida lapsele rääkida tulevasest külaskäigust

• Väldib edukalt stressi ja negatiivsete emotsioonide tekkimist

• Enne vastuvõtule minekut saate eelnevalt läbi arutada oma lapse psühholoogilised omadused, samuti rääkida tema hobidest ja huvidest, et luua hea kontakt väikese patsiendiga.
Saame tuttavaks?
Anželika Lensment
Vabal ajal armastab Anželika reisida. Uued riigid ei tähenda ainult ümbritseva muutust ja uusi maastikke, vaid ka uusi traditsioone, tutvusi ja värskeid emotsioone. Igasugune teekond rikastab meid ja avardab meie silmaringi, samuti aitab reisimine meil paremini mõista teisi inimesi kogu nende mitmekesisuses. Tavaliselt naaseb Anželika oma reisidelt värskena, täis muljeid ja inspiratsiooni!
Registreeri vastuvõtule
Close
Есть вопросы? Напишите нам!